Fizyka z pasją – statystyki!

Koniec roku to doskonały czas na podsumowania. Ponad ćwierć miliona (>250 000) odsłon oraz nieomal sto czterdzieści tysięcy (140 000) unikalnych użytkowników na mojej stronie w ostatnim roku to tylko niektóre z ciekawych statystyk, które znajdziecie poniżej. Dziękuję Wam za zainteresowanie moimi materiałami!

Fizyka z pasja - wyniki

Rozwiń wpis kilkając link poniżej aby dowiedzieć się:

  • Jakie materiały zainteresowały Was najbardziej
  • W jakich miastach mieszka najwięcej użytkowników
  • Z jakich urządzeń korzystacie odwiedzając moją stronę

Lawinowy wzrost zainteresowania

W roku 2015 lawinowo wzrosła liczba odsłon na stronie osiągając ponad 265 tysięcy (w 2014 roku było to niecałe 40 tysięcy). Najczęściej zaglądacie na stronę w środku tygodnia. Miesiące wakacyjne, grudniowa przerwa oraz weekendy to okresy najspokojniejsze.

Fizyka z Pasja 2015 Statystyki

Najpopularniejsze zagadnienia fizyczne

Największą popularnością na stronie cieszą się wzory, teoria oraz zadania z fizyki. Praca, moc, energia oraz kinematyka to działy cieszące się największym zainteresowaniem a magnesy i elektromagnesy najmniejszym.

fizyka z pasja popularne Co czwarta osoba z Warszawy, Rzeszów w pierwszej dziesiątce

Nie jest zaskoczeniem, że najwięcej użytkowników strony pochodzi z dużych miast ze znaczącą populacją uczniów i studentów. Dla osób lubiących porównania – listę miast polskich wraz z liczbą mieszkańców znajdziecie w serwisie GUS.

fizyka z pasja - miasta

Urządzenia z systemami Windows i Android generują ponad 90% odsłon

Najczęściej korzystacie ze strony przy pomocy urządzeń z systemami Windows oraz Android. Co ciekawe ponad 1/3 ruchu na stronie jest generowana przez urządzenia mobilne. Urządzenia z systemami Windows Phone, Linux oraz Maki wygenerowały śladowe ilości ruchu.

fizyka z pasja - urzadzenia