Opinie o zbiorze

opinie o zbiorze zadan z fizyki dla gimnazjum Jeżeli kupiłeś już mój zbiór zadań możesz poniżej dodać komentarz i polecić go innym czytelnikom. Z uwagi na spam, forum jest moderowane przez narzędzia automatyczne oraz administratora.

Możesz także napisać do mnie bezpośrednio za pośrednictwem formularza w sekcji kontakt. Bardzo cenię Wasze opinie, czytam i odpowiadam na każdą wiadomość.

Opinie osób korzystających ze zbioru z innych serwisów internetowych:

 

Adam; recenzja z księgarni Gandalf.pl

„Dobrze przygotowany zbiór z duża ilością zadań. Część zadań jest bardzo oryginalna, nawiązuje do otaczających nas zjawisk. Przyjemne ilustracje oraz niekiedy, co jest dość niespotykane w przypadków zbiorów zadań, fotografie. Na końcu zbioru podane są odpowiedzi do zadań. Zbiór jest zauważalnie bardziej rozbudowany od poprzedniego wydania sprzed kilku lat. Jestem zadowolony z zakupu.”

Ocena: 6.0/6.0

Natalia; recenzja z ceneo.pl

„Pamiętam ten zbiór z czasów gimnazjalnych. Jestem zadowolona, że miałam okazję z niego korzystać. Zbiór zawiera mnóstwo zadań ułożonych tematycznie, które pozwalają sprawdzić i utrwalić naszą wiedzę. Na końcu są odpowiedzi. Podoba mi się zróżnicowany poziom zadań. Papier jest wysokiej jakości, książka dobrze sklejona. Zdecydowanie polecam dla gimnazjalistów. 🙂

Zalety: łatwość zrozumienia, informacyjna, tematyczna, dobrze napisana, atrakcyjny design, aktualna i na czasie, prosta w zrozumieniu”

Ocena: 5.0/5.0

Marta; recenzja z ceneo.pl

„Jest to świetny zbiór dla gimnazjalistów. Zadania uszeregowane są tematycznie, łatwo więc znaleźć takie, które stanowią dopełnienie lekcji. Są one różnych stopni trudności. Dzięki nim łatwo można utrwalić sobie materiał i przećwiczyć go w praktyczny sposób.

Zalety: łatwość zrozumienia, tematyczna, dobrze napisana”

Ocena: 5.0/5.0

Wolf, recencja z ceneo.pl

„Świetna pomoc w przygotowywaniu się do bieżących lekcji, sprawdzianów, konkursów fizycznych jak również w przygotowaniu się do egzaminu gimnazjalnego. Zadania są zróżnicowane co do stopnia trudnoś. Zbiór zadań zawiera zarówno zadania łatwe, utrwalające i sprawdzające wiedzę zdobytą przez ucznia, jak i zadania dla bardziej ambitniejszych osób. Większość zadań związana jest z problemami i sytuacjami spotykanymi w życiu codziennym … a o to przecież chodzi w fizyce. Polecam.

Zalety: przyciąga uwagę, do wielokrotnego czytania, tematyczna, dobrze napisana, przystępna cena”

Ocena: 5.0/5.0

Teresa, recenzja z ceneo.pl

„Solidny zbiór zadań. Sporo zadań, ułożonych od łatwych od trudniejszych. Zawiera ilustracje i odpowiedzi. Korzystam na swoich lekcjach od wielu lat.

Zalety: ilosc zadan, odpowiedzi, zroznicowany poziom trudnosci”

Ocena: 5.0/5.0

 

4 myśli w temacie “Opinie o zbiorze”

  1. Fajna strona. Naprawdę podoba nam się to co robisz, tak trzymaj! Czekamy na więcej. Dzieki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *