Opinie o zbiorze

opinie o zbiorze zadan z fizyki dla gimnazjum Jeżeli kupiłeś już mój zbiór zadań możesz poniżej dodać komentarz i polecić go innym czytelnikom. Z uwagi na spam, forum jest moderowane przez narzędzia automatyczne oraz administratora.

Możesz także napisać do mnie bezpośrednio za pośrednictwem formularza w sekcji kontakt. Bardzo cenię Wasze opinie, czytam i odpowiadam na każdą wiadomość.

Opinie osób korzystających ze zbioru z innych serwisów internetowych:

 

Adam; recenzja z księgarni Gandalf.pl

“Dobrze przygotowany zbiór z duża ilością zadań. Część zadań jest bardzo oryginalna, nawiązuje do otaczających nas zjawisk. Przyjemne ilustracje oraz niekiedy, co jest dość niespotykane w przypadków zbiorów zadań, fotografie. Na końcu zbioru podane są odpowiedzi do zadań. Zbiór jest zauważalnie bardziej rozbudowany od poprzedniego wydania sprzed kilku lat. Jestem zadowolony z zakupu.”

Ocena: 6.0/6.0

Natalia; recenzja z ceneo.pl

“Pamiętam ten zbiór z czasów gimnazjalnych. Jestem zadowolona, że miałam okazję z niego korzystać. Zbiór zawiera mnóstwo zadań ułożonych tematycznie, które pozwalają sprawdzić i utrwalić naszą wiedzę. Na końcu są odpowiedzi. Podoba mi się zróżnicowany poziom zadań. Papier jest wysokiej jakości, książka dobrze sklejona. Zdecydowanie polecam dla gimnazjalistów. 🙂

Zalety: łatwość zrozumienia, informacyjna, tematyczna, dobrze napisana, atrakcyjny design, aktualna i na czasie, prosta w zrozumieniu”

Ocena: 5.0/5.0

Marta; recenzja z ceneo.pl

“Jest to świetny zbiór dla gimnazjalistów. Zadania uszeregowane są tematycznie, łatwo więc znaleźć takie, które stanowią dopełnienie lekcji. Są one różnych stopni trudności. Dzięki nim łatwo można utrwalić sobie materiał i przećwiczyć go w praktyczny sposób.

Zalety: łatwość zrozumienia, tematyczna, dobrze napisana”

Ocena: 5.0/5.0

Wolf, recencja z ceneo.pl

“Świetna pomoc w przygotowywaniu się do bieżących lekcji, sprawdzianów, konkursów fizycznych jak również w przygotowaniu się do egzaminu gimnazjalnego. Zadania są zróżnicowane co do stopnia trudnoś. Zbiór zadań zawiera zarówno zadania łatwe, utrwalające i sprawdzające wiedzę zdobytą przez ucznia, jak i zadania dla bardziej ambitniejszych osób. Większość zadań związana jest z problemami i sytuacjami spotykanymi w życiu codziennym … a o to przecież chodzi w fizyce. Polecam.

Zalety: przyciąga uwagę, do wielokrotnego czytania, tematyczna, dobrze napisana, przystępna cena”

Ocena: 5.0/5.0

Teresa, recenzja z ceneo.pl

“Solidny zbiór zadań. Sporo zadań, ułożonych od łatwych od trudniejszych. Zawiera ilustracje i odpowiedzi. Korzystam na swoich lekcjach od wielu lat.

Zalety: ilosc zadan, odpowiedzi, zroznicowany poziom trudnosci”

Ocena: 5.0/5.0

 

4 myśli w temacie “Opinie o zbiorze”

  1. Fajna strona. Naprawdę podoba nam się to co robisz, tak trzymaj! Czekamy na więcej. Dzieki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *